Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 13 stycznia 2013

Będzie dobrze

Nowe postanowienie... Nie będzie czekać aż szczęście samo do niej przyjdzie (zdawała sobie sprawę ze tak po prostu to nic nie dostanie) Jeśli ma czekać to coś ze sobą zrobi. Po pierwsze basen. Po drugie ćwiczenia przed snem. Po trzecie dieta :)
Mimo tego ze bala się że nie wytrwa już się nie umiała doczekać następnego dnia. Chciała czuć kontrole nad własnym życiem. Nad własnym ciałem. Chciała być atrakcyjna. Jeśli dała radę przez 2 miesiące da rade i teraz. Na początek 2 tygodnie głodówki ... No cóż ... jakoś to będzie. Na szczęście papierosy nie mają kalorii a pomagają w przetrwaniu głodu. :)
Będzie dobrze ... Czuła to ...

2 komentarze:

 1. Papierosy chyba przyśpieszają lekko przemianę materii. Takie noworoczne lub nienoworoczne postanowienia są fajne, dopóki się w nich trwa :)
  Mam nadzieję że tej dziewczynie która chce być atrakcyjna uda się wytrwać i osiągnie swój cel.
  Będę jej kibicował w takim razie.

  Swoją drogą, zastanawiałem się dlaczego piszesz w osobie trzeciej ... taka koncepcja bloga, a może podświadomie nie przyznajesz się do tego, że piszesz o sobie.

  Pozdrawiam
  http://czarno-biauy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli też jesteś w jakiś sposób czarno-biała (?)
  W realu biała (kogoś udajesz) a na swoim anonimowym blogu jesteś czarna (jesteś sobą) ...
  Ja też nigdy nie napisałbym tego co pisze gdyby moi znajomi znali tego bloga ... znają go tylko w zasadzie 3 osoby, ale to co innego.

  Po co prowadzisz drugiego "realnego" bloga ?
  czarno-biały :)

  OdpowiedzUsuń